Šių metų žiedų mados

Mados tendencijos nėra aktualios tik spintos turiniui, taip pat keičiasi ir aksesuarų mados. Labiausiai mylimų papuošalų- žiedų- taip pat. Gražūs, stilingi ir aukštos kokybės žiedai puikiai išbaigia tavo madingą įvaizdį.

Masyvūs žiedai

Geriausias variantas 2016 metais- žiedas su brangakmeniais. Tai gali būti stambus žiedas, puoštas smulkiais akmenukais arba paprastesnis su vienu labai dideliu akmeniu. Šiuo atveju, akmuo turėtų būti spalvotas. Pirmenybė teikiama apvaliems ir kvadratiniams akmenims. Madingiausios spalvos- mėlyna, rožinė ir smaragdiniai atspalviai. Didelis akmuo parodo gerą skonį ir prideda rafinuotumo bet kuriai moteriškai rankai. Masyvūs žiedai gali būti kombinuojami su dvigubomis apyrankėmis. Puikus derinys- masyvus žiedas ant puošnios pirštinės. Taigi, renkantis žiedą, vertėtų atkreipti dėmesį į masyvius modelius, įskaitant didelius akmenis ir dėmesį atkreipiančius, keistus dizainus. Pavyzdžiui, Daniela Villegas pristatė neįprastus skarabino formos žiedus. Ji juos pagamino iš aukso ir papuošė safyrais, deimantais ir kitais brangakmeniais. Tokie žiedai atrodo drąsiai ir įdomiai, tačiau norint sukurti harmoniją, reikėtų juos nešioti poromis.

Minimalistiniai žiedai

2016 metais skatinama nebijoti žiedų gausumo. Taip pat, turėtum rinktis žiedą, kuris yra inkrustuotas akmenukais arba minimalistinio stiliaus žiedus. 2015 metų mados vis dar tęsiasi ir 2016 metais. Paskutiniai madingiaiusi modeliai- smulkūs žiedai su raidėmis, skaičiais ir įvairiais simboliais. Žiedeliai gali būti su tarpais, prsikeičiančiomis linijomis, įvairiai išpjaustyti. „Hermes“ pristatė žiedus, kurie yra labai paprastos formos. Išsiskiriai jie tuo, kad žiedukuose įvairiai įkomponuota raidė „H“. Šiais metais itin madinga nešioti keletą smulkių, minimalistinio stiliaus žiedukų ant vienos rankos. Galima netgi juos užsidėti ant odinių pirštinių. Svarbiausia, kad žiedelių būtų daug ir jie tarpusavyje derėtų.

Stilių maišymas

Kadangi madingi įvairūs žiedai- stambūs ir smulkūs, senoviško stiliaus ir itin modernūs, kartais gali būti sunku išsirinkti žiedą ar žiedus, kuris labiausiai apildo tavo stilių. Tam yra puiki išeitis! Nebijok maišyti stilių- retro su moderniu puikiai dera, taip pat kaip ir žiedas su stambiu akmenių tarp plonų žiedelių. Svarbiausia- išdrįsk eksperimentuoti!