Papuošalai Helovynui

Tradiciškai, Visų Šventųjų išvakarėse švenčiamas Helovynas. Rengiami įvairūs vakarėliai ir puotos, persirengiama piktosiomis dvasiomis. Ši šventė jau čia pat, tad būtų naudinga žinoti, kokios šios šventės tendencijos šiemet, norint atrodyti ne tik šventiškai, bet ir stilingai.

Atkreipk dėmesį į gana ekstravagantiškus auskarus, kurie atrodo kaip vorai ar voratinkliai. Tokie auskarai gali būti įvairių formų ir medžiagų ir net nebūtinai baisūs. Pasirinkusi aukso ar sidabro spalvos voriukus, ar voratinklius, uždedamus ant ausies krašto, atrodysi itin madingai.

Helovyno vakarėlis yra puiki proga bent vienai nakčiai tapti tikra ragana. Nors, ragana gali būti gana nuobodus variantas. Rekomenduojamas Viktorijos laikų įvaizdis. Nebūtinai turi būti mirusi kažkieno žmona, baltas makiažas sukurs įvaizdį savaime. Tinkamas kaklo papuošalas ir plaukų aksesuarai puikiai tiks Helovynui. Didelis vintažinis žiedas padės įvaizdį dar labiau sustiprinti. Papildomai gali užsidėti ant ausies kabinamus auskarus, kurie sukurs boheminį įvaizdį, juolabiau, kad šiuo metu jie itin madingi.

Jei vis dėlto nori rimtesnio ir tamsesnio įvaizdžio, rinkis gotikinio stiliaus papuošalus. Prisimink, kad tavo apranga nebūtinai turi atrodyti kaip Helovyno kostiumas, užtenka apsirengti viską, ką turi juodo savo spintoje. Tada tokią aprangą gali dekoruoti dideliu, masyviu kaklo vėriniu su įvairių dydžių kryžiais. Tai punk ir gotikinio stilių pagrindas. Taip pat gali rinktis aukso spalvos gyvatės formos kaklo papuošalą arba apyrankę. Vis dėlto, gyvatė yra ryškus Helovyno simbolis, taip pat kaip ir vorai, kaukolės ar raganos skrybėlė.

Juodasis agatas senovės laikais buvo laikomas stipriu raganų talismanu. Todėl, nedvejok ir rinkis papuošalus iš šio akmens. Dideli auskarai ar žiedas su agatu paryškins tavo mistišką aprangą, jis atrodo mistiškai ir yra puikus pasirinkimas Helovyno įvaizdžiui.

Pagrindinės Helovyno spalvos- juoda ir oranžinė. Taigi juodi ar oranžiniai karoliukai, vėriniai ir apyrankės bus puikus pasirinkimas šiai šventei. Taip pat, skirk dėmesio įvairiems Helovyno simboliams- vorams, kaukolėms, šikšnosparniams ir kt. Grandinėlė su masyviu šikšnosparnio, kaukolės ar voro formos pakabuku taip pat puikus pasirinkimas.