2016 metų rudens auskarų mados

Ruduo – niūrus metas. Daugeliui tai asocijuojasi su melancholija, pilkomis, tamsiomis spalvomis, o ypač, kai lyja. Jei norisi šilto megztinio ir storo palto, leisk sublizgėti savo ausims- auskarų mada šį sezoną itin ryški.

Punk stilius grįžo į madą! Šiandien punk stiliaus auskarai gali būti įvairiausių stilių. Daugelyje mados šou punk stiliaus auskarai derinami su kasdieniais, romantiškais ir elegantiškais įvaizdžiais, o ypač su romantiškomis suknelėmis. Įkaitintas metalas gali būti visaip lankstomas, o šį sezoną pasirenkamos itin keistos ir neįprastos formos. Ši idėja atsispindi daugelio mados dizainerių kolekcijose. Punk stiliuje nėra jokių taisyklių, tik vieta kūrybai. Metalas lankstomas į spirales, geometrines figūras ir į formas, kurios suprantamos tik kūrėjui, tačiau tai šio rudens mados viršūnė!

Natūralūs masyvūs akmenys tapo 2016 metų rudens tendencija, kai jie staiga pasirodė ant podiumų apyrankių, pakabukų, žiedų ir, žinoma, auskarų formose. Dizaineriai demonstruoja 50 violetinių atspalvių pakabukus ir auskarus. Taigi, ši spalva pasiekė populiarumo viršūnę naujausiame sezone. Ametisto auskarai leidžia dizaineriams kurti pačius neįprasčiausius modelius. Pusiau brangūs akmenys, tokie kaip opalas, katės akis, agatas ir kiti, taip pat bus puikūs įvaizdžio priedai.

Auskarai su karoliukais vis dar populiarūs ir daugelis moterų juos vis dar renkasi skirtingų spalvų. Beje, vienas auskaras su karoliuku, o kitas su akmenuku prie ausies, bus puikus pasirinkimas rudeniui. Nepamiršk, kad tokie auskarai yra gan minimalistiniai, tad tikrai reikės papildomų aksesuarų. Tačiau kažką priderinti prie tokių auskarų gali būti itin sunku, tai turėtų būti gerai apgalvota. Geriausia priderinti porą apyrankių ir plaukų aksesuarą, bet jokių žiedų ar karolių.

Į madą grįžta kutai! Su siūlais, kaspinais ir net metalinėmis grandinėlėmis- bet koks kutų stilius yra priimtinas. Ypač jei nešiosi jį tik vieną ar derinsi su kitokiu auskaru. Verta prisiminti, jog juo ryškesni ir labiau išsiskiriantys tavo kutai, juo geriau!

Tarp mėgstamiausių madų šį rudenį- vienas auskaras arba skirtingi auskarai. Tai itin populiari 2016 metų rudens tendencija, tačiau auskarai tapo universalesni, tinkami ir biurui ir gatvės stiliui.